Maszyny pakujące

Usprawnienie procesu załadunku oraz przygotowywania towaru do dystrybucji, wcale nie musi się wiązać z całkowitą przebudową linii produkcyjnej. Maszyny do pakowania, które dostarczane są przez nasze przedsiębiorstwo, to sposób na wprowadzenie zupełnie nowych strategii oraz optymalizacji, redukujących zarówno czas pracy, jak również jej koszty.


Owijarki do palet, które proponujemy, można dostosować do indywidualnych wymogów, związanych np. z gabarytem zabezpieczanych towarów. Są intuicyjne w sterowaniu oraz niezawodne w działaniu. Nie wymagają również stałej kontroli operatora, dzięki czemu mogą przysłużyć się do usprawnienia załadunku. Maszyny pakujące dostępne są w postaci różnych modeli. Są to zarówno sprzęty mobilne (samojezdne), jak również stacjonarne (z ruchomym ramieniem). Przy każdym produkcie odnajdą Państwo szczegółowy opis i specyfikację techniczną, co z pewnością pomoże w dokonaniu właściwego wyboru.Oferujemy

Nowoczesne owijarki do palet to maszyny znacznie poprawiające efektywność stabilizowania i zabezpieczania towaru. Nasze urządzenia zostały tak zaprojektowane, aby były w stanie uporać się z produktami o zróżnicowanym gabarycie. Większość dostępnych modeli obsługiwana jest automatycznie. W asortymencie znalazły się warianty samojezdne oraz stacjonarne.
W naszym asortymencie, oprócz tradycyjnych sprzętów wspomagających pakowanie, znalazły się także systemy w pełni zaawansowane. Należą do nich owijarki poziome, pozwalające na efektywne i szybkie zabezpieczenie towarów podłużnych. Maszyna doskonale sprawdzi się przy zabezpieczaniu rur, profili czy też innych artykułów, których konstrukcja wymaga zastosowania specjalnych rozwiązań.
Niewątpliwym atutem urządzeń, które proponujemy, jest ich funkcjonalność. Maszyny do pakowania w folię termokurczliwą zostały zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby w procesie zabezpieczania towaru w żaden sposób go nie uszkadzały. W naszej ofercie odnajdą Państwo modele tych urządzeń o zróżnicowanej funkcjonalności, co bez wątpienia pomoże sięgnąć po dopasowane rozwiązanie.
Nowoczesne zaklejarki i składarki do kartonów to rozwiązania przygotowane z myślą zarówno o niewielkich przedsiębiorstwach, jak i dużych firmach. Dostosowane są do obsługi elementów o zróżnicowanych gabarytach. Dostępne w wersjach automatycznych i półautomatycznych – nie wymagają stałej obsługi operatora. Wszystkie modele mogą zostać wyposażone dodatkowymi elementami ułatwiającymi pracę.
Zróżnicowane transportery rolkowe i taśmowe pozwalają na dostosowanie linii relokacyjnej w dowolny sposób – adekwatnie do potrzeb wynikających m.in. rozpiętości linii produkcyjnej. W ofercie dostępne są zarówno modele rozciągliwe, jak również i tradycyjne. Istnieje także możliwość rozbudowania systemu o drukarkę znakująca. W katalogu odnajdą Państwo szczegółowe opisy i specyfikację techniczną sprzętu.
W stabilizacji oraz zabezpieczeniu towarów bez wątpienia pomogą urządzenia do spinania taśmą PET/PS/PP. Urządzenia te zostały w taki sposób przygotowane, aby były w pełni funkcjonalne i proste w obsłudze. Wszystkie, dostępne w naszej ofercie modele są urządzeniami akumulatorowymi, dzięki czemu można je używać bez względu na dostępność źródła prądu.
Nowoczesne i funkcjonalne maszyny do spinania taśmą PP, które dostępne są w naszej ofercie, cechują się doskonałą konstrukcją. Dzięki temu idealnie wpasują się w wyposażenie warsztatu lub linii pakującej. W asortymencie odnajdą Państwo zarówno modele przygotowane do obsługi manualnej, jak i warianty automatyczne. Dostępne są także w pełni funkcjonalne półautomaty.

Kontakt

Unicorn Sp. z o.o.
10-450 Olsztyn
ul. Piłsudskiego 72c

tel: 89 534 36 00
fax: 89 533 67 78
maszyny@totalpack.p l
      WARSZAWA
Platan Park 02-822 Warszawa
ul. Poleczki 21

tel. 22 894 70 78
fax 22 855 78 26
warszawa@totalpack.pl